Stomatologia dla każdego - serdecznie zapraszamy mieszkańców Knurowa i okolic

Serdecznie zachęcamy mieszkańców Knurowa do zapoznania się z ofertą naszej kliniki dentystycznej mieszczącej się w Gliwicach. Pracujący w siedzibie dentyści podejmą się działań mających na celu naprawę stanu uzębienia każdego pacjenta, także najmłodszego. Stomatolog dla dzieci odznacza się pełnią profesjonalizmu, która zapewni maluchom bezstresowe i bezbolesne badanie – a następnie – leczenie. Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi mieszkającymi w okolicach Gliwic, także Knurowa.

U nas możesz skorzystać także z kompleksowej opieki stomatologicznej dla dzieci, a ze względu na niedużą odległość serdecznie zapraszamy także mieszkańców Knurowa oraz okolic. Odpowiednie podejście do pacjenta i wykonywanych czynności obejmujących jego leczenie to cechy, które charakteryzują każdego z pracujących w naszej klinice stomatologów.

Mieszkasz w Knurowie i poszukujesz dobrego dentysty? Serdecznie zapraszamy

Wszystkich mieszkańców Knurowa zapraszamy do gliwickiej kliniki stomatologicznej, gdzie wysoko wykwalifikowani specjaliści zaopiekują się twoimi zębami. Jeżeli interesuje cię wybielanie zębów, a mieszkasz w Knurowie i okolicach to zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego. Stosujemy metodę Beyond, w czasie której nakłada się na zęby żel wybielający, a jego substancje aktywne zaczynają działać dzięki światłu niebieskiemu wydzielanemu przez lampę. Zabieg jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny. Warto zaznaczyć, że efekt białych zębów utrzymuje się nawet do dwóch lat. Jeżeli mieszkasz w Knurowie, zachęcamy do kontaktu z kliniką mieszczącą się w Gliwicach, gdzie stan twojego uzębienia zostanie poprawiony pod okiem doświadczonych specjalistów.

Protetyka zębów, licówki i korony – Knurów

W naszej klinice w Gliwicach oferujemy usługi protetyczne, dlatego jeżeli pochodzisz z Knurowa – z przyjemnością się tobą zaopiekujemy. Wśród czynności jakie wykonujemy możesz znaleźć protezy zębów, które będą prezentowały się naturalnie, a ich znaczącą zaletą będzie trwałość. Jednocześnie, będą dla ciebie całkowicie komfortowe w noszeniu. Kiedy ubytek okazuje się na tyle mały, że niepotrzebna jest proteza, proponujemy implanty zębów, które także nie będą odznaczać się na tle naturalnych. Nasz protetyk dokładnie oceni stan twojego uzębienia, pomagając ci w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Wykonujemy także licówki oraz korony na zęby dostępne z łatwością także dla mieszkańców Knurowa i okolic, gdyż nasza klinika znajduje w pobliskich Gliwicach. W zależności od indywidualnych potrzeb dobierzmy najlepszą metodę leczenia. Stomatologia dla dzieci i dorosłych to rodzaj opieki medycznej, z której możesz u nas skorzystać.

Korony porcelanowe, ceramiczne

Korony na zęby

Licówki na zęby

– Dentysta Gliwice

– Wybielanie zębów

Prawdziwych Przyjaciół poznaje się… w Gliwicach!

Telefon do nas: 32 30 77 666