Stomatologia dla każdego - serdecznie zapraszamy mieszkańców Gliwic i okolic

Serdecznie zachęcamy mieszkańców Gliwic do zapoznania się z ofertą naszej kliniki dentystycznej mieszczącej się przy pl. Piłsudskiego 9. Pracujący w siedzibie dentyści podejmą się działań mających na celu naprawę stanu uzębienia każdego pacjenta, także najmłodszego. Stomatolog dla dzieci odznacza się pełnią profesjonalizmu, która zapewni maluchom bezstresowe i bezbolesne badanie – a następnie – leczenie. Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi mieszkającymi w okolicach Gliwic.

U nas możesz skorzystać także z kompleksowej opieki stomatologicznej dla dzieci, a ze względu na niedużą odległość serdecznie zapraszamy także mieszkańców Gliwic oraz okolic. Odpowiednie podejście do pacjenta i wykonywanych czynności obejmujących jego leczenie to cechy, które charakteryzują każdego z pracujących w naszej klinice stomatologów.

Mieszkasz w Gliwicach i poszukujesz dobrego dentysty? Serdecznie zapraszamy

Wszystkich mieszkańców Gliwic zapraszamy do naszej kliniki stomatologicznej, gdzie wysoko wykwalifikowani specjaliści zaopiekują się twoimi zębami. Jeżeli interesuje cię wybielanie zębów, a mieszkasz w Gliwicach i okolicach to zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego. Stosujemy metodę Beyond, w czasie której nakłada się na zęby żel wybielający, a jego substancje aktywne zaczynają działać dzięki światłu niebieskiemu wydzielanemu przez lampę. Zabieg jest bezbolesny i całkowicie bezpieczny. Warto zaznaczyć, że efekt białych zębów utrzymuje się nawet do dwóch lat. Jeżeli mieszkasz w Gliwicach, zachęcamy do kontaktu z kliniką, gdzie stan twojego uzębienia zostanie poprawiony pod okiem doświadczonych specjalistów.

Protetyka zębów, licówki i korony – Gliwice

W naszej klinice w Gliwicach oferujemy usługi protetyczne, dlatego jeżeli pochodzisz z tego miasta lub okolic – z przyjemnością się tobą zaopiekujemy. Wśród czynności jakie wykonujemy możesz znaleźć protezy zębów, które będą prezentowały się naturalnie, a ich znaczącą zaletą będzie trwałość. Jednocześnie, będą dla ciebie całkowicie komfortowe w noszeniu. Kiedy ubytek okazuje się na tyle mały, że niepotrzebna jest proteza, proponujemy implanty zębów, które także nie będą odznaczać się na tle naturalnych. Nasz protetyk dokładnie oceni stan twojego uzębienia, pomagając ci w doborze odpowiedniego rozwiązania.

Wykonujemy także licówki oraz korony na zęby dostępne z łatwością także dla mieszkańców Gliwic i okolic. W zależności od indywidualnych potrzeb dobierzmy najlepszą metodę leczenia. Stomatologia dla dzieci i dorosłych to rodzaj opieki medycznej, z której możesz u nas skorzystać.

Korony porcelanowe, ceramiczne

Korony na zęby

Licówki na zęby

– Dentysta Gliwice

– Wybielanie zębów

Prawdziwych Przyjaciół poznaje się… w Gliwicach!

Telefon do nas: 32 30 77 666