Jesteś z Rybnika i poszukujesz najlepszego stomatologa dla Twojego dziecka?

Jeśli poszukujesz stomatologa z okolic Rybnika z dziecięcą specjalizacją i przygotowaniem, serdecznie zapraszamy do naszej gliwickiej kliniki Przyjaciele Uśmiechu. Nasz personel jest przygotowany na przyjęcie najmłodszych pacjentów. Cechuje nas odpowiednie podejście wobec dzieci, mamy specjalnie zaprojektowaną strefę dla najmłodszych, by czuli się komfortowo, a każda wizyta miała także charakter edukacyjny. Dodatkowo wyposażenie naszego gabinetu spełnia najwyższe standardy, jest przyjemne dla małych pacjentów i pozwala im czuć się bezpiecznie. Naszą misją jest dostarczenie kompleksowych usług stomatologicznych zarówno dla najmłodszych m.in. z Rybnika i okolic, jak również tych starszych pacjentów. Serdecznie zapraszamy do nas całe rodziny z Rybnika oraz miast ościennych na wizyty kontrolne, jak i kompleksowe leczenie.

  • Aparaty na zęby dla dzieci
  • Narkoza dla dzieci

Mieszkańcom z Rybnika i okolic polecamy najlepszego dentystę w zakresie stomatologii estetycznej

Misją naszej kliniki jest piękny i zdrowy uśmiech dla każdego pacjenta, również z Rybnika i okolic. Oferujemy profesjonalne usługi w zakresie tzw. stomatologii estetycznej, higienizacji uzębienia, które to zdobywają coraz większą liczbę zainteresowanych i zadowolonych pacjentów. W naszym gabinecie, także dla mieszkańców Rybnika oferujemy szeroki zakres usług począwszy od np. skalingu uzębienia, piaskowania zębów, polerowania, czy profesjonalnego wybielania. Dla naszych małych pacjentów z Rybnika mamy przygotowany pakiet działań, takich jak np.: zapoznanie ze stomatologią, nauka wraz z kontrolnym przeglądem, lakowanie zębów, lakierowanie, polerowanie pastą polerską, fluoryzacja, czy np. walka z istniejącą próchnicą.

Oferujemy usługi kompleksowe, co oznacza, że realizujemy wszystkie etapy leczenia w naszym gabinecie, począwszy od zdjęcia RTG zębów. Leczenie wad zgryzu, nieprawidłowości w ułożeniu uzębienia, także już od wczesnych lat życia.

Poszukujesz dobrego stomatologa z okolic Rybnika? Serdecznie zapraszamy

Wady zgryzu, nieestetycznie ułożone uzębienie, wady wymowy itp. to problemy, które dotykają duży odsetek społeczeństwa w każdym wieku. Jeśli jesteś z Rybnika i borykasz się z tego typu problemami to zapraszamy do nas. Mamy duże doświadczenie w zakresie doboru odpowiednich aparatów korekcyjnych na zęby. Najlepiej, gdy pierwsze kroki profilaktyczne i/lub włączające leczenie podejmiemy stosunkowo jak najwcześniej. W naszej klinice wsparcie w zakresie ortodoncji oferowane jest także dla dzieci – już od 2 roku życia, dla młodzieży i dorosłych. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie oraz materiałach, stosując sprawdzone techniki stomatologiczne. Wszystko to dla naszych pacjentów z Rybnika, oraz ościennych lokalizacji z okolic. Zapraszamy serdecznie.