Poszukujesz dobrego stomatologa z Zabrza lub okolic?

Jeśli mieszkasz w Zabrzu lub w okolicach to serdecznie zapraszamy Cię na pierwszą wizytę. Nasza klinika może pochwalić się bogatą listą zadowolonych i uśmiechniętych pacjentów z Zabrza i okolic. Dojazd do naszego stomatologicznego gabinetu, którego siedziba mieści się w Gliwicach jest z Zabrza bardzo korzystny. Nasz gabinet stomatologiczny stawia na wysoką jakość usług i ich kompleksowość – od RTG, prześwietlania zębów przez diagnostykę, endodoncję, periodoncję, ortodoncję po protetykę i estetyczne zabiegi na uzębieniu. Wszystko w jednym miejscu i blisko Zabrza. Zapraszamy całe rodziny z Zabrza, bowiem nasze usługi kierujemy zarówno dla dorosłych, młodzieży, jak i najmłodszych pacjentów.

Jesteś z Zabrza i poszukujesz bardzo dobrego dentysty dla małych dzieci?

Doskonale trafiłeś, bowiem Przyjaciele Uśmiech nastawieni są na małego pacjenta. Nasza profesjonalna i doświadczona ekipa ma podejście do wymagającego pacjenta, nastawiona jest na minimalizowanie stresu dziecka i praktyczną naukę, jak dbać o zęby, aby wypracować właściwe nawyki i regularność od pierwszych lat życia. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi z Zabrza – zaprzyjaźnimy się i uczynimy świetną zabawę z higieny i dbałości o ząbki W ofercie nasi pacjenci z Zabrza odnajdą m.in. lakowanie zębów, lakierowanie, polerowanie pastą polerską, fluoryzację, diagnostykę, czy leczenie zębów mlecznych i stałych, oraz korygowanie wszelkich wad zgryzu.

Dla dorosłych pacjentów z Zabrza również oferujemy kompleksowe leczenie stomatologiczne oraz metamorfozę uśmiechu

Pamiętajmy, że stan uzębienia i dziąseł przekłada się na naszą odporność na bakterie, czy wirusy. Zdrowe zęby mają też wpływ na zdrowe ciało. Nie należy bagatelizować chorób dziąseł, kości i zębów bowiem unikniemy dzięki temu wszelkich powikłań. Zawsze warto reagować z wyprzedzeniem. Jeśli z kolei jesteś zainteresowany protetyką w okolicach Zabrza to również polecamy się serdecznie. Mamy wyspecjalizowany zespół pracowników w tym zakresie, który oferuje m.in.:

– protezy zębów;

– koronki na zęby;

– licówki na zęby;

– aparaty na zęby;

implanty zębów.

Wszystko na najwyższym poziomie. Zapraszamy pacjentów z Zabrza oraz innych lokalizacji.

Prawdziwych Przyjaciół poznaje się… w Gliwicach!

Telefon do nas: 32 30 77 666