Dentysta, Stomatolog Tarnowskie Góry – szukasz najlepszego i oferującego kompleksowe usługi od A do Z?

Dobrze trafiłeś – serdecznie zapraszamy do naszej Kliniki Przyjaciele Uśmiechu w Gliwicach. Dobry stomatolog dla całej rodziny to obecnie duże wyzwanie. Warto znaleźć jedno, wspólne miejsce dla tych starszych i młodszych członków rodziny, aby wszyscy byli zadowoleni i bez obaw korzystali ze stomatologicznych usług.

Jesteś więc z Tarnowskich Gór i szukasz rodzinnego stomatologa?

Nasza klinika Przyjaciele Uśmiechu zaprasza wszystkich na pierwszą wizytę. Zapraszamy rodziców i dzieci z Tarnowskich Gór, okolic i nie tylko. Jesteśmy przekonani, że już po pierwszej wizycie zdobędziemy wasze zaufanie. Nasza ekipa to specjaliści z różnych zakresów stomatologii, doświadczeni, dla których praca zawodowato misją i pasja. Pacjent u nas zawsze jest na pierwszym miejscu, a miła obsługa zajmie się wszystkim. Posiadamy wysokiej jakości sprzęt, akcesoria, wyposażenie i materiały stomatologiczne. Naszą misją jest wykonywanie usług trwałych, odznaczających się efektem o długiej żywotności.

Chcesz mieć piękny i zdrowy uśmiech? Zapraszamy mieszkańców Tarnowskich Gór, którzy chcą skorygować swój uśmiech w jak najlepszy sposób

Polecamy naszych protetyków, którzy dopasują właściwe postępowanie do stanu uzębienia i ubytków. Protezy zębów, koronki na zęby, aparaty na zęby, licówki, czy implanty to poważne zabiegi i usługi, które wykonujemy na najwyższym poziomie. Warto więc pokonać odległość z Tarnowskich Gór, bo w zamian otrzymujemy bardzo dobrą jakość i solidność.

Co oferuje nasz klinika? Dlaczego warto przyjechać wprost z Tarnowskich Gór?

Nasza klinika zajmie się kompleksowo leczeniem uzębienia dzieci, mamy w tym zakresie bardzo duże doświadczenie i odpowiednie podejście. Naszych małych pacjentów z Tarnowskich Gór i nie tylko, traktujemy nade poważnie i z wyjątkową troską o ich dobre samopoczucie i sympatię dla tego miejsca. Profilaktykę i higienę stomatologiczną stawiamy na pierwszym miejscu. Dbamy o środowisko pracy, a także przestrzegamy wszystkich zasad bezpieczeństwa dla naszych pacjentów – zwłaszcza w tak trudnych czasach. Jesteśmy specjalistami w zabiegach typu: lakierowanie, lakowanie, skaling, piaskowanie czy wybielanie zębów i wiele innych. Ponownie zapraszamy gorąco wszystkich mieszkańców Tarnowskich Gór po piękny uśmiech do miasta Gliwice.

  • Dentysta Gliwice
  • Rentgen stomatologiczny Gliwice
  • Lakowanie a lakierowanie zębów u dzieci

Prawdziwych Przyjaciół poznaje się… w Gliwicach!

Telefon do nas: 32 30 77 666