Poszukujesz dobrego dentysty z okolic Rudy Śląskiej? Serdecznie zapraszamy do kliniki Przyjaciele Uśmiechu

Dobry stomatolog w okolicach miejscowości Ruda Śląska, gdzie kompleksowo zadbasz o swój uśmiech i całej swojej rodziny to naprawdę wielki skarb. Zdrowie zębów jest niezmiernie ważne bowiem przekłada się na stan zdrowotny całego ciała – na ten fizyczny i psychiczny. Nasza klinika stomatologiczna mieszcząca się niedaleko miasta Ruda Śląska pozwoli Ci wykształcić nawet w najmłodszym pokoleniu nawyki dbania o zęby, oraz odpowiedniej higieny jamy ustnej. Wszystko za sprawą odpowiedniego podejścia dentystów w naszym gabinecie stomatologicznym. Dzieje się tak, gdyż stomatolodzy, mają bardzo duże doświadczenie w leczeniu dzieci. Ponadto nasza klinika jest niezwykle przyjazna małym pacjentom, których coraz więcej przyjeżdża do nas także z miasta Ruda Śląska.

Korony na zęby

Licówki na zęby

Jeśli mieszkasz w Rudzie Śląskiej, czy w okolicach i masz małe dzieci to serdecznie zapraszamy – zarówno na wizytę kontrolną lub w celu leczenia. Naszą misją w klinice jest nauka dzieci z Rudy Śląskiej, oraz innych lokalizacji, higieny i pielęgnacji zębów oraz ukazanie tych pozytywnych stron stomatologii.

Stomatologia Ruda Śląska - czyli co oferujemy dla małych pacjentów?

Są to m.in.: lakowanie, lakierowanie zębów mlecznych i stałych, kompleksowe przeglądy stanu uzębienia małych dzieci, polerowanie pastą polerską zębów, czy fluoryzację zębów dzieci. Nasza klinika dentystyczna dla dzieci mieszcząca się w pobliżu Rudy Śląskiej – to niezwykle przyjazne miejsce dla najmłodszych, dedykowane pomieszczenie utrzymane w dziecięcych barwach, bardzo przyjazna atmosfera i unikalne podejście dentystów sprawia, że jesteśmy jedną z najlepszych dziecięcych klinik dentystycznych w okolicy.

A może metamorfoza swojego uzębienia? Stomatologia, usługi dentystyczne w naszej klinice w pobliżu Rudy Śląskiej, to w pełni kompleksowe działania

Nasz gabinet stomatologiczny znajdujący się niedaleko miejscowości Ruda Śląska oferuje kompleksowe usługi np. w zakresie protetyki, korekty uzębienia.Cały proces metamorfozy każdorazowo rozpoczynamy od pełnej diagnostyki uzębienia. W klinice wykonasz RTG, prześwietlenie zębów, zarówno te pojedynczego zęba, jak i panoramiczne. Oferujemy m.in. na bardzo wysokim poziomie: protezy zębów, koronki na zęby, licówki na zęby, aparaty na zęby, implanty zębów itp.

Mieszkasz w Rudzie Śląskiej i chcesz wykonać zabiegi przywracające estetyczny wygląd Twojemu uzębieniu?

Zapraszamy wszystkich z miejscowości Ruda Śląska i okolic do naszej kliniki na profesjonalnie wykonywane zabiegi typu: skaling, piaskowanie zębów, wybielanie zębów i fluoryzacja. Wszystkie te zabiegi mają na celu kompleksowe oczyszczenie zębów, uzupełnienie niedoborów fluoru, walkę z kamieniem nazębnym i przywrócenie właściwego kolorytu uzębienia oraz higienę jamy ustnej. Jeśli masz jakieś pytania odnośnie stomatologicznych zabiegów lub chcesz umówić dostępny termin na wizytę, to serdecznie zapraszamy do kontaktu, zarówno wszystkich zainteresowanych z Rudy Śląskiej, oraz innych miast. Jesteśmy do waszej dyspozycji, a nasz gabinet stomatologiczny jest komfortowy i wyposażony w najnowocześniejsze urządzenia, akcesoria oraz narzędzia stomatologiczne. Stawiamy na pełen profesjonalizm, sterylność miejsca pracy, oraz miłą atmosferę.

Prawdziwych Przyjaciół poznaje się… w Gliwicach!

Telefon do nas: 32 30 77 666