Jesteś mieszkańcem Piekar Śląskich i szukasz dobrego stomatologa? A może poszukujesz kompleksowych usług stomatologa rodzinnego?

Jesteś we właściwym miejscu. Stomatolog niedaleko Piekar Śląskich i okolic, który kompleksowo zadba o Twój i Twojej rodziny uśmiech, to nasza gliwicka klinika. Przyjaciele Uśmiechu to klinika stomatologiczna, która na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klienta, jego szczery i zdrowy uśmiech oraz pełną obsługę w jednym miejscu. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Piekar Śląskich i okolic. Mamy doświadczony zespół i nowoczesny sprzęt zespół. Pracujemy w nowoczesnych przestrzeniach z najlepszej jakości oprzyrządowaniem i stomatologicznymi materiałami.

Mieszkasz w Piekarach Śląskich i poszukujesz dobrego dentysty, który zadba o uzębienie Twoich dzieci?

Jeśli tak, to właśnie u nas w klinice – Przyjaciele Uśmiechu,uzyskasz profesjonalną pomoc. Zapraszamy wszystkich najmłodszych pacjentów z Piekar Śląskich. Zostańmy przyjaciółmi i zadbajmy o uśmiech dziecka. Poza kompleksową diagnozą i leczeniem, postaramy się zabawą i słowem nauczyć dzieci, jak dbać o ząbki i wypracować regularność tych działań. W naszym gabinecie wykonujemy m.in. lakierowanie zębów, lakowanie, polerowanie ząbków pastą polerską, fluoryzację i inne.

Zapraszamy również wszystkich mieszkańców Piekar Śląskich, którzy potrzebują korekty uzębienia i metamorfozy swojego uśmiechu

U nas zostanie ona przeprowadzona kompleksowo i na najwyższym jakościowo poziomie. Oferujemy usługi od RTG, prześwietlenia zębów (RTG pojedynczego zęba, jak i przeglądowe – panoramiczne zdjęcia), przez leczenie, odbudowę zębów, protetykę i leczenie chorób dziąseł, kości i uzębienia. Pamiętajmy, że stan naszego uzębienia to także przesłanka decydująca o naszej odporności i podatności na wirusy, bakterie i stany zapalne. Reagujmy zawsze, jak najszybciej, aby uniknąć powikłań. Jeśli jednak zaistnieje potrzeba głębszejingerencji to również zapraszamy pacjentów z Piekar Śląskich i okolic do lekarza stomatologa chirurga. Zapraszamy także pacjentów, którzy szukają innych zabiegów stomatologicznych jak np.: skaling, piaskowanie zębów, wybielanie, dopasowanie właściwego aparatu na zęby itp. Protetyka jest również mocną stroną kliniki Przyjaciele Uśmiechu. Warto przyjechać z Piekar Śląskich, oraz innych miast, aby uzyskać doskonały efekt w zakresie: licówek na zęby, protez, koronek na zęby, czy implantów zębów.

Prawdziwych Przyjaciół poznaje się… w Gliwicach!

Telefon do nas: 32 30 77 666